Mora Terapi Nedir?

Mora Terapi,  maddenin çevresinde oluşan elektromanyetik alandaki frekansların ve kişinin vücudundan alınan elektromanyetik frekansların tedavi amacıyla kullanılmasıdır. Yani Mora Terapi,  Mora cihazlarıyla yapılan bir tamamlayıcı tıp uygulamasıdır.

Peki Mora Terapi Cihazlarıyla yapılan terapi nedir?

Mora cihazlarıyla yapılan terapi, Mora Nova ve Mora Super Plus cihazları ile yapılan dünyada da bir çok kişi tarafından tercih edilen biorezonans yöntemlerinden biridir.  Mora cihazlarıyla, hastalıklara bütüncül bir bakış açısıyla bakılır.  Mora cihazları genel olarak maddelerin ve kişilerin kendilerine özgü elektromanyetik titreşimlerinin tanı ve rahatsızlığın giderilmesi amacıyla kullanılır. Biorezonans yöntemini dünyada ilk bulan Dr. Morell’dir. Dr.Morell Mora Terapi Cihazlarıyla terapiler gerçekleştirerek tüm bağımlılık terapilerinde, kilo terapilerinde, toksik maddelerin vücuttan atılmasında, ağrı, alerji ve psikolojik problemlerde başarılı sonuçlar elde edilmiştir.

Mora cihazları, yukarıdaki sorunlar dışında, kişinin bütünsel sağlığının tekrar eski haline dönmesinde de yardımcı olur. Kişi böylelikle yaşam kalitesini artırmış ve sağlıklı bir yaşama bir adım daha atmış olur.

Özetle, özellikle sigara bırakma, karbonhidrat bağımlılığı (kilo verme), alkol ve diğer bağımlılıklar, alerji, stres ve duygu durum bozuklukları endikasyonlarında yaygın, etkin ve yan etkisiz bir tedavi yöntemi olan Mora Terapi Yaşam biçimininin düzenlenmesinde kişilere çok yardımcı olmaktadır.

YUKARI